Dlaczego wolę Profolan od Propecia?

profolanZarówno Propecia jak i preparat Profolan zostały przeze mnie osobiście sprawdzone, dlatego też chciałbym podzielić się moimi spostrzeżeniami, a raczej wyborem pomiędzy tymi produktami, chociaż muszę stwierdzić, iż w moim przypadku wybór był niemal oczywisty i do dziś stosuję wyłącznie produkt Profolan. Mówiąc szczerze nie zamieniłbym go na żaden inny. Zacznijmy jednak od początku…

Odkąd skończyłem 30 lat moje włosy zaczęły systematycznie wypadać, jednak najgorsze były te powiększające się praktycznie z każdym dniem zakola. Byłem załamany, najchętniej wtedy nie wychodziłbym w ogóle z domu. I szczerze mówiąc na początku tak właśnie zrobiłem, a raczej taki miałem plan. Udałem się więc do lekarza po zwolnienie, jednak po dłuższej rozmowie i omówieniu mojego problemu z łysieniem, specjalista polecił mi produkt Propecia. Od razu pobiegłem do apteki i zacząłem terapię.

Dziś żałuję, że zanim zdecydowałem się na zakup tego produktu, sam nie sprawdziłem informacji na jego temat w Internecie. Jednak teraz wiem, że w tamtej chwili nie myślałem zbyt racjonalnie i chciałem jak najszybciej odzyskać moje włosy i normalny wygląd. Niestety po 30 dniach zażywania tabletek Propecia stwierdzam, iż rezultaty były znikome. Może i włosy nie wypadały, ale nie zauważyłem, żeby zaczęły również odrastać, a to było równie istotne.

Nie miałem okazji przekonać się jak wyglądałby efekt po dłużej kuracji, bo po prostu musiałem odstawić tabletki Propecia ze względu na skutki uboczne. Miałem problemy z utrzymaniem erekcji oraz obniżone libido, a także od czasu do czasu odczuwałem silny ból jąder. Nie wiem dlaczego tabletki na łysienie wpływały na zupełnie inne części mojego ciała, ale nie chciałem kontynuować leczenia.

Najpierw postanowiłem odpuścić i pogodzić się z utratą włosów. Najwyżej zetnę się na łyso. Jednak nie wytrzymałem zbyt długo w moim postanowieniu i już po tygodniu rozpocząłem poszukiwania na własną rękę. I znalazłem idealny dla mnie preparat, a mianowicie Profolan. Byłem zaskoczony innowacyjną formułą Grow3 zastosowaną w tym produkcie, a do tego najwyższa jakość w pełni naturalnych składników i najważniejsza informacja dla mnie – BRAK EFEKTÓW UBOCZNYCH! Po przeczytaniu pozytywnych opinii innych mężczyzn nie wahałem się ani chwili i zakupiłem Profolan. Rezultaty są oszałamiające.

Zaledwie po dwóch tygodniach zażywania tabletek Profolan zauważyłem, że zakola się już nie powiększają a włosy nie wypadają, wręcz przeciwnie stają się gęstsze, a do tego ich kolor stał się o wiele bardziej intensywny (czyżby preparat radził sobie także z problemem siwienia). Po miesiącu po moich zakolach nie ma ani śladu, a moi znajomi za każdym razem, gdy mnie widzą pytają dociekliwie, czy przypadkiem nie zrobiłem sobie operacji tj. przeszczepu włosów. Oczywiście nie każdy wierzy, gdy odpowiadam, iż moje „nowe” włosy to zasługa wyłącznie małych tabletek Profolan.

W sumie dla mnie nie ma to znaczenia co sobie myślą, najważniejsze, że dzięki tym tabletkom znów mogę być sobą, nie mam już żadnych kompleksów, znów stałem się otwarty i towarzyski. Znalazłem w końcu wspaniałą dziewczynę i obecnie jestem najszczęśliwszym facetem na świecie. Jak wspomniałem w przypadku zażywania tabletek Profolan nie ma mowy o żadnych skutkach ubocznych i produkt ten jest dostępny bez recepty.

profolan_600x200

Napisano w Produkty na wypadanie włosów Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

PROFOLAN

Suplement diety Profolan uzyskał odpowiednie pozwolenia do sprzedaży na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez Głównego Inspektora Sanitarnego.
tekst alternatywny