Dlaczego Profolan wyparł z rynku Procerin i inne suplementy?

profolanProfolan praktycznie podbił już cały rynek preparatów dla mężczyzn na łysienie i wypadanie włosów. Jest niezaprzeczalnie najbardziej popularnym suplementem diety, zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Oczywiście powszechne zainteresowanie tabletkami oraz pozytywne opinie potwierdzają jego skuteczność. Zanim jednak przejdziemy do najważniejszych zalet produktu Profolan, dzięki którym jest liderem na rynku, to warto odpowiedzieć na pytanie dlaczego inne suplementy na łysienie takie jak m.in. Procerin nie zdołały przebić popularności tabletek Profolanu?

Chyba najważniejszą wadą Procerinu, jak i innych tego typu suplementów są występujące w trakcie kuracji liczne skutki uboczne i to właśnie one bardzo często wręcz zmuszają klientów do zaprzestania stosowania danego preparatu. Do najczęściej występujących reakcji niepożądanych można zaliczyć m.in. dolegliwości żołądkowe, zawroty głowy, wymioty, biegunki, przesuszenie i swędzenie skóry głowy (w przypadku preparatów stosowanych zewnętrznie np. Roagine), a także problemy z utrzymaniem erekcji, obniżone libido oraz ból jąder (w przypadku stosowania preparatu Propecia).

Kolejna wada to brak rezultatów lub też zbyt długi okres przebiegu kuracji – w niektórych produktach pierwsze efekty są widoczne po około 4 miesiącach, natomiast pełne leczenie trwa aż 12 miesięcy.

Według niektórych opinii na forach internetowych, stosowanie określonych preparatów (m.in. z minoksydylem) powodowało wręcz nasilenie się problemu z wypadaniem włosów, natomiast po odstawieniu tabletek lub płynu w niektórych przypadkach następował powrót problemu.

Do kluczowych minusów można także zaliczyć fakt, iż wiele dostępnych na rynku preparatów na łysienie nie eliminuje przyczyny problemu, a więc bardzo często jedynie hamują wypadanie włosów, ale nie przyczyniają się do stymulacji porostu nowych włosów.

A teraz najważniejsze zalety innowacyjnego produktu Profolan (oficjalna strona producenta), dzięki którym wyparł z rynku pozostałych konkurentów:

– Formuła Grow3 czyli mieszanka w pełni naturalnych składników (pokrzywa, skrzyp polny, l-cysteina oraz witaminy i minerały).

– Działanie od wewnątrz skupiające się na zwalczaniu przyczyny – blokada DHT, stymulacja porostu włosów, poprawa ukrwienia skóry głowy, wzmocnienie mieszków włosowych, umocnienie naturalnego koloru włosów.

– Liczne badania kliniczne potwierdziły skuteczne oddziaływanie suplementu diety Profolan na kondycję włosów u mężczyzn – aż 9 na 10 osób, które regularnie stosowały produkt przez okres 3 miesięcy potwierdziło zadawalający rezultat.

– Poprzez zastosowanie naturalnych i tym samym w pełni bezpiecznych dla organizmu składników, stosowanie tabletek Profolan nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

– Suplement diety Profolan jest przeznaczony do leczenia każdego rodzaju łysienia, ponieważ działa od wewnątrz eliminując pierwotną przyczynę powstałego problemu. Produkt jest skuteczny zarówno w przypadku łysienia spowodowanego przez geny, wiek, czy też stres lub nieodpowiedni styl życia.

– Oczywiście nie można również zapomnieć o 90-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, co także potwierdza skuteczność i pewność producenta co do zadowolenia klientów.

profolan_600x200

Napisano w Produkty na wypadanie włosów Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

PROFOLAN

Suplement diety Profolan uzyskał odpowiednie pozwolenia do sprzedaży na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez Głównego Inspektora Sanitarnego.
tekst alternatywny