Opinie Klientów

„Jestem ogromnie wdzięczny za to, że Profolan jest w końcu dostępny w Polsce! Pierwsze efekty na mojej głowie pojawiły się już po pierwszym miesiącu kuracji. Jestem w pełni usatysfakcjonowany i mogę polecić ten produkt każdemu mężczyźnie, który zmaga się z tym krępującym problemem łysienia.”

– Tomasz, Kraków

 

„Profolan to bezsprzecznie mój numer 1J! Od kilku lat już walczę z moją łysiną i zakolami, ale nic tak naprawdę nie pomagało, a muszę przyznać, że trochę już się nałykałem tych preparatów. Wystarczyły 2 kapsułki dziennie i znów mam bujną czuprynę jak za dawnych lat.”

– Adrian, Tomaszów Mazowiecki

 

„Niestety moje zakola odziedziczyłem w genach i od zawsze słyszałem, że „z genami nie wygrasz”. A jednak wygrałem i to dzięki takim małym tabletkom o niesamowitej mocyJ Po zakolach nie ma ani śladu! A ja znów cieszę się z życia.”

– Piotr, Opole

 

„Profolan polecił mi stary znajomy, którego nie poznałem, gdy spotkaliśmy się po kilkunastu latach, właśnie ze względu na jego gęste i bujne włosy. W przeciwieństwie do moich, których było już niewiele. Nie miałem już nic do stracenia, dosłownie więc zacząłem kurację i… po 3 miesiącach moi znajomi byli przekonani, że zrobiłem sobie przeszczep włosów! Efekty są więc zdumiewające, polecam!”

– Bogdan, Kędzierzyn-Koźle

 

„Mam dopiero 25 lat, a moje zakola wyglądały jak u panów w średnim wieku. Mimo, iż moja dziewczyna twierdziła, że jej to nie przeszkadza, to sam czułem się strasznie z tym krępującym problemem. Byłem totalnie załamany, całymi dniami przesiadywałem w mieszkaniu. W Internecie natrafiłem na Profolan, poczytałem opinie i po chwili kupiłem te cudowne tabletki (na dodatek udało mi się zyskać je w promocyjnej cenie) i rozpocząłem kurację. Może to dziwne ale praktycznie od pierwszego dnia widziałem efekty i zmiany na mojej głowie. Najważniejsze, że zakola już się nie powiększają, a wręcz przeciwnie na miejscu łysiny wyrastają nowe włosy (póki co są małe ale to tylko kwestia czasu). Musiałem już się pochwalić z wami rezultatami i zachęcić innych mężczyzn do skorzystania z Profolanu, bo naprawdę pomaga i działa!”

– Wiktor, Wrocław

 

„Zawsze byłem raczej sceptycznie nastawiony do tego typu „magicznych” kapsułek i omijałem je szerokim łukiem. Jednak, gdy szukałem rozwiązania na moją łysinę (znalazłem nową, młodszą dziewczynę i mówiąc krótko problem powiększających się zakoli zaczął mi przeszkadzać) Profolan mnie zaintrygował, głównie ze względu na naturalne składniki oraz brak skutków ubocznych, a do tego liczne badania potwierdzające efektywność preparatu. Postanowiłem spróbować. Po 3 miesiącach kuracji mogę szczerze stwierdzić, że było wartoJ Znów mam „normalną” fryzurę, która odjęła mi lat i dodała pewności siebie. Czuję się doskonaleJ Polecam wszystkim Profolan.”

– Antek, Zielona Góra

 

„Zawsze sądziłem, że problem z łysieniem mnie nie dotyczy. U mnie w rodzinie mężczyźni mieli włosów aż w nadmiarze J W moim przypadku było identycznie. Niestety przez ciągły stres i niezbyt zdrową dietę sam doprowadziłem do tego, że w ciągu dwóch lat wypadła mi połowa włosów, reszta była cienka i osłabiona. Drogeryjne kosmetyki i preparaty niestety nie pomagały, wiedziałem, że muszę spróbować czegoś mocniejszego. Kolega z pracy polecił mi Profolan. Po miesiącu czasu włosy przestały wypadać i znacząco poprawiła się ich kondycja. Po dwóch miesiącach kuracji na mojej głowie zaczęły pojawiać się nowe włosy, a po trzech musiałem udać się do fryzjera. Chciałem także dodać, że w moim przypadku dzięki tabletkom Profolan kolor włosów stał się jakby bardziej intensywny. Nie będę zbyt skromny, ale moje włosy po prostu prezentują się teraz idealnie! Nawet fryzjerka była zaskoczona takim efektem i stwierdziła, że musi przekonać swojego męża do łykania tabletek Profolan. Tak więc mężczyźni, łysienie to nie koniec świata – wystarczy tylko zażywać 2 tabletki Profolanu i po kłopocie.”

– Henryk, Warszawa

 

„Odkąd skończyłem 40 lat moim głównym kompleksem były zakola oraz łysina. Nie mogłem z tego powodu już normalnie funkcjonować, nie mogłem wręcz patrzeć na siebie w lustrze. To był jakiś koszmar i nigdy więcej nie chcę już wracać do tamtego okresu. Na szczęście pojawił się na mojej drodze Profolan i zdziałał cuda. Tak CUDA! Mam znowu mnóstwo pięknych włosów i zaczynam nowe życie bez kompleksów.”

– Tadek, Częstochowa

 

„Moje zakola traktowałem raczej jako temat żartów. Tak było mi po prostu łatwiej „ukryć” jak bardzo przejmuję się tym krępującym problemem. Wśród znajomych płci męskiej było łatwiej, żarty wystarczyły. Jednak, gdy na horyzoncie pojawiały się kobiety, wielki Karol chował się w kącie. Nie chciałem rzucać się w oczy i podejmować rozmowy, po prostu się wstydziłem. Ale moja obecna żona Joasia nie odpuszczała. Mimo mojej łysiny znalazłem miłość swojego życia, ale też dzięki niej po zakolach nie ma śladu. Joasia wiedziała jaki to dla mnie problem i na urodziny wręczyła mi tabletki Profolan. Dziś mija pół roku od tamtego dnia, a ja mam lśniące, gęste i bujne włosy. Nawet moja żona czasem żartuje, że w kwestii fryzury wyglądam lepiej od niej”

– Karol, Szczecin

 


button


 

PROFOLAN

Suplement diety Profolan uzyskał odpowiednie pozwolenia do sprzedaży na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez Głównego Inspektora Sanitarnego.
tekst alternatywny