Obawiasz się minoksydylu? Poznaj 6 powodów dla których lepiej wybrać Profolan

minoxidylMinoksydyl (Minoxidilum) – to pochodna dihydralazyny, silnie działający lek hipotensyjny. Kiedyś lek był stosowany w ciężkich przypadkach nadciśnienia tętniczego. Obecnie jest wykorzystywany w produktach przeznaczonych do leczenia łysienia, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Największą skuteczność można osiągnąć poprzez zastosowanie leku jeszcze we wczesnych fazach procesu łysienia. Tyle z informacji oficjalnych, a jak działanie minoksydylu oceniają zwykli klienci borykający się z problemem łysienia i wypadania włosów?

Minoksydyl – opinie na temat leku

Opinie na temat preparatów, które zawierają w swoim składzie minoksydyl są bardzo różne, jednak w przeważającej większości na forach internetowych można spotkać się raczej z tymi negatywnymi. Osoby stosujące przez dłuższy czas produkty powstałe na bazie tego składnika do najczęstszy wad zaliczają:

– zbyt długi okres oczekiwania na rezultaty (około 4 miesięcy, przy czym pełna kuracja trwa aż 12 miesięcy),

– po odstawieniu produktów, problem powracał,

– minoksydyl co prawda zatrzymuje wypadanie włosów, ale sporo osób nie zauważyło, aby stymulował ich odrost,

– nasilenie się utraty włosów podczas leczenia,

– różnego rodzaju skutki uboczne, głównie przesuszenie skóry głowy i swędzenie, rekacje alergiczne,

– niewygodne stosowanie preparatów w postaci płynów z aplikacją bezpośrednio na włosy.

Na szczęście, nie wszystkie dostępne na rynku preparaty na łysienie zawierają w swoim składzie minoksydyl. Poniżej przedstawiamy aż 6 kluczowych powodów, dla których zdecydowanie lepiej jest wybrać tabletki Profolan (profolan.pl), niż produkt z minoksydylem.

1.Formuła Grow3 – innowacyjna mieszanka naturalnych składników takich jak pokrzywa zwyczajna, pokrzywa żegawka, skrzyp polny, l-cysteina, witaminy (B6 i E) oraz minerały (cynk i miedź).

2. Skuteczne działanie od wewnątrz – poprzez stymulację porostu włosów, umocnienie ich naturalnego koloru, blokadę DHT, poprawę ukrwienia skóry głowy oraz wzmocnienie mieszków włosowych.

3. Efektywność produktu potwierdzona badaniami – liczne testy i badania kliniczne potwierdzają korzystne oddziaływanie produktu Profolan na stan i kondycję włosów u mężczyzn – aż 9 na 10 osób, które regularnie zażywały tabletki przez 3 miesiące, zauważyło w pełni zadowalające rezultaty.

4. Brak skutków ubocznych – dzięki zastosowaniu w pełni naturalnych składników, zażywanie tabletek Profolan nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Tak więc cała kuracja jest całkowicie bezpieczna dla organizmu.

5. Zwalcza każdy rodzaj łysienia – Profolan w przeciwieństwie do pozostałych preparatów dostępnych na rynku działa od wewnątrz skupiając się na wyleczeniu pierwotnej przyczyny każdego rodzaju łysienia. Suplement zwalcza problem łysienia bez względu na to czy powodem utraty włosów jest genetyka, wiek, stres itp.

6. 90-dniowa gwarancja zwrotu – produkt Profolan jest objęty aż 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy przez producenta. Co oznacza, iż w przypadku, gdy mimo systematycznego stosowania suplementu diety, klient nie będzie zadowolony z rezultatów leczenia, ma możliwość zwrócenia każdego niewykorzystanego opakowania tabletek, za które bez zbędnych pytań i dodatkowych warunków otrzyma zwrot gotówki.

profolan_600x200

Napisano w Produkty na wypadanie włosów Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

PROFOLAN

Suplement diety Profolan uzyskał odpowiednie pozwolenia do sprzedaży na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez Głównego Inspektora Sanitarnego.
tekst alternatywny